NASZE POKOJE

Linia podziału, separator

W naszym hotelu znajdziesz ciszę, i nastrojową atmosferę atmosferę.

Każdy pokój oddzielony jest od korytarza, przedpokojem. W rezultacie sam pokój hotelowy jest podwójnie wyciszony (drzwiami do przedpokoju i drzwiami do pokoju). Wejście do łazienki umieszczone jest w przedpokoju.

Pokoje są wygodne, jasne i słoneczne. W każdym jest niezbędne wyposażenie oraz balkon i łazienka z kabiną natryskową. Do dyspozycji Gości jest tv naziemna oraz tv sat w języku niemieckim, internet bezprzewodowy, mała biblioteka, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy.

Dysponujemy miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 osobowych oraz w dwupokojowym studiu rodzinnym.

Na życzenie gości organizujemy: spotkania rodzinne, koleżeńskie itp. do 30 osób uczestnictwo w połowach dorsza z kutra wieczorki taneczne, grill z pieczeniem kiełbasek Przyjmujemy Gości indywidualnych oraz grupy wycieczkowe na dłuższe i krótsze pobyty przez cały rok.

Zajmujemy się również żywieniem wycieczek, zielonych szkół oraz Gości indywidualnych z innych pensjonatów i kwater prywatnych.

Do centrum Kołobrzegu jest 1500 m uroczego spaceru, obok portu rybackiego z targiem rybnym, dalej przez most na rzece Parsęcie z widokiem na port jachtowy, wzdłuż nowego stadionu (również dojazd autobusem miejskim linii 5).

W pobliżu Villi Victoria znajduje się, hala sportowa i kryty basen Milenium (1800 m), wypożyczalnia rowerów (50 m), bezpieczna ścieżka rowerowa do Dźwirzyna i Ustronia Morskiego, bazy zabiegowe, smażalnie ryb.